O NAS

O firmie

Firma Best Way Consulting oferuje AUDYT BEZPIECZEŃSTWA, SZKOLENIA ISO 28000, TAPA

Norbert Bogucki jest jednym z nielicznych w Polsce audytorów systemu Bezpieczeństwo Łańcucha Dostaw ISO 28000 oraz TAPA FSR i TSR (TransportedAssetProtectionAssociation).  Odpowiada za wdrożenia i szkolenia w zakresie systemów bezpieczeństwa. 

Jest ekspertem w dziedzinie minimalizacji strat i ryzyka z zakresu bezpieczeństwa w łańcuchu dostaw. 

Członek międzynarodowej organizacji TransportedAssetProtectionAssociation (elitarnej, międzynarodowej organizacji ustanawiającej standardy w zakresie bezpieczeństwa aktywów). Audytor, trener i wdrożeniowiec tego systemu.

Trener i audytor komercyjny systemu ISO 28000 oraz Certyfikowany Menedżer Ryzyka 31000, 27001. Jest również audytorem ochrony danych osobowych w zgodności z RODO i Inspektorem Ochrony Danych w kilkunastu firmach.

Opracowany przez niego autorski projekt oceny bezpieczeństwa pozwala firmom upraszczać procesy wdrożeniowe systemów oraz doprowadza do optymalizacji kosztów ochrony.

Oferta skierowana jest przede wszystkim do firm logistycznych i produkcyjnych, dla których bezpieczeństwo jest wartością i które zabiegają o utrzymanie reputacji bezpiecznej, stabilnej firmy.

“Bezpieczeństwo ma sens biznesowy kiedy przyczynia się do minimalizacji strat” – to jego motto.

Wiedzę ekspercką z dziedziny systemów zarządzania bezpieczeństwem zdobył przez wiele lat pracując na stanowiskach managerskich oraz doprowadzając do pierwszych w Polsce certyfikacji.

Przewodniczy również stowarzyszeniu Bezpieczny Parking, promującemu inicjatywę bezpieczeństwa w transporcie.